KOLEDAR DOGODKOV

februar 2024

PON
TOR
SRE
ČET
PET
SOB
NED
29
30
31
1

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

USTVARJALNE DELAVNICE

ČETRTKOVA TELOVADBA

2

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

3
4
5

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

6

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Lažji pohod

7

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

8

Z VLAKOM V KRANJ NA SMENJ

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

9

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

10
11
12

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

13

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

DRUŠTVENI POHOD

14

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

15

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

16

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

17
18
19

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

20

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pohod Spoznajmo Dolenjsko

RAČUNALNIŠKA DELAVNICA

21

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

22

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

23

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

24
25
26

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

27

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

28

PLANINSKI POHOD JANČE ob 6.42 uri

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

29

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

1
2
3

OGLED KOLEDARJA

BILTEN DRUŠTVA

ZGODOVINA OBJAV

ARHIV

DRUŠTVO UPOKOJENCEV DOLENJSKE TOPLICE

Zdraviliški trg 8
8350 Dolenjske Toplice
dudtoplice@gmail.com

Loading

Date

25 Jan 2024
Expired!

Time

3:50 - 18:00

Z VLAKOM V TRST

Trst

Sekcija za družabno dejavnost vabi svoje člane

Z VLAKOM V TRST

KDAJ: v četrtek. 25. januar 2024

ČASOVNICA IN PROGRAM:
– odhod vlaka iz železniške postaje Bršljin………….ob 3.52 uri
– prihod v Ljubljano………………………………………. ob 5.28 uri
– vlak za Trst……………………………………………….. ob 5.49 uri
– prihod v Trst……………………………………………… ob 8.33 uri

Sprehodili se bomo po Trgu Ponterossa ob Velikem kanalu, obujali spomine na mladost in si privoščili pravo italijansko kavico v eni izmed številnih kavarnic.

Nadaljevali bomo po ulicah Trsta, mimo ruševin Rimskega gledališča in se povzpeli do veličastne bazilike Marije Snežne, mogočene, akustične, s številnimi freskami in kipi.
Sledil bo sprehod po enem največjih trgov v Italiji Piazza Unita, ki je v pravokotni obliki s treh strani obdan s številnimi palačami, z ene strani pa s pogledom na tržaško morje. Pred palačo, kjer se nahaja mestna hiša si bomo ogledali Fontano štirih celin s številnimi pomeni.

Po ozkih ulicah, dišečih po odlični kavi, mimo muzeja Revoltella, bomo zaključili naš ogled mesta v Eataly, v bližini pristanišča, tik ob morju, kjer se najde veliko kulinarike, živilske ponudbe, ponudbe pizze in slaščic.

Na železniško postajo se bomo vračali mimo trgovine Mirella (trgovina z ugodnimi cenami oblačil), kjer se bomo po dogovoru lahko nekaj časa tudi zadržali.
– odhod vlaka iz Trsta………..ob 12.52 uri
– v Ljubljani bomo…………….ob 15.40 uri
– vlak za Novo mesto…………ob 15.46 uri
– v Novem mestu ……………..ob 17.31 uri

PRISPEVEK : 14,00 € poravnate pri poverjenikih ali v pisarni do 22.01.2024 ( doplačilo za mednarodno linijo iz Sežane do Trsta in povratek Trst-Sežana), zaradi nakupa vozovnic dan pred odhodom. Ne pozabite rdečih vozovnic, ki veljajo po SLO.
PRIJAVE: do 22. januar 2024 ( oziroma do zapolnitve mest) 040 229-669 Martina ali 051 262- 161. Slavka

Potovanje na lastno odgovornost

The event is finished.

Pustite odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja