KOLEDAR DOGODKOV

februar 2024

PON
TOR
SRE
ČET
PET
SOB
NED
29
30
31
1

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

USTVARJALNE DELAVNICE

ČETRTKOVA TELOVADBA

2

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

3
4
5

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

6

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Lažji pohod

7

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

8

Z VLAKOM V KRANJ NA SMENJ

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

9

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

10
11
12

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

13

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

DRUŠTVENI POHOD

14

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

15

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

16

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

17
18
19

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

20

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pohod Spoznajmo Dolenjsko

RAČUNALNIŠKA DELAVNICA

21

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

22

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

23

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje Vrvica

Petanka

IGRA ŠTRBUNK

24
25
26

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Kegljanje

PONEDELJKOVA TELOVADBA

ŠAH

27

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

28

PLANINSKI POHOD JANČE ob 6.42 uri

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

Pikado

Kegljanje Vrvica

DRUŠTVENA PISARNA

29

PELJI ME, PROSIM

JUTRANJA TELOVADBA

ČETRTKOVA TELOVADBA

1
2
3

OGLED KOLEDARJA

BILTEN DRUŠTVA

ZGODOVINA OBJAV

ARHIV

DRUŠTVO UPOKOJENCEV DOLENJSKE TOPLICE

Zdraviliški trg 8
8350 Dolenjske Toplice
dudtoplice@gmail.com

Loading

Date

15 Nov 2023
Expired!

Time

6:30 - 18:00

Z VLAKOM V CELJE

Sekcija za družabno dejavnost
        vabi svoje člane
             Z VLAKOM V CELJE 
KDAJ:      v sredo, 15. novembra 2023
PROGRAM:
Odhod iz železniške postaje Bršljin ob 6.42 uri. Zberemo se ob 6.30 uri. V Ljubljani prestopimo na vlak za Zidani most in nadaljujemo do Celja.
Časovnica:
– prihod v Celje ……………………………….ob 9.47 uri
– voden ogled Celja…………………………..od 10.30 ure do 12.00 ure
– voden ogled Pokrajinskega muzeja………od 12.00 ure do 13.00 ure
– čas za malico in prosto po Celju…………..od 13.00 ure do 15.00 ure
– odhod vlaka za Novo mesto……………….ob 15.32 uri
– v Novem mestu ……………………………..ob 17.28 uri
Z vodnikom se bomo sprehodili po tlakovanih mestnih ulicah, si ogledali bogate arheološke najdbe rimske Celeie in ostanki srednjeveškega obzidja nas bodo popeljali v preteklost od Keltov do danes, v čas Celja kot modernega mesta.
Ogledali si bomo Pokrajinski muzej z razstavo o zgodbi Celjskih grofov in Mesto pod mestom.
Časa  bomo imeli dovolj za malico in prosto po Celju, si privoščili celjsko rolco ali višnjevo torto na terasi hotela Evropa.
 CENA:
– vstopnina za Pokrajinski muzej je 5€/osebo
– ogled muzeja cca 2€/osebo ( za skupino 60,00€, odvisno koliko nas bo) 
– najava skupine za vlak 1,00 €    
                  
PRIJAVE:     zaradi najave skupine prijave obvezne do 13.11.2023 na
                040 229 669 , Martina martinaklobucar01@gmail.com ali
                051 262 161, Slavka
                  Dobrodošli, naredili si bomo lep dan !

The event is finished.

Pustite odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja